logo
Produkty
szczegółowe informacje o produktach
Dom > Produkty >
Trójwarstwowe FCU podłogowe, które dostosowuje się do każdej konfiguracji nieruchomości

Trójwarstwowe FCU podłogowe, które dostosowuje się do każdej konfiguracji nieruchomości

Informacje szczegółowe
Miejsce pochodzenia
Chiny
Nazwa handlowa
OEM;MIDEA
Orzecznictwo
CB,ISO
Nazwa produktu:
Sufit i podłoga drugiej generacji
Parametr:
Seria AC Seria DC
Wydajność chłodzenia:
1,58–8,25 kW 1,65–8,25 kW
Wydajność grzewcza:
1,77–8,50 kW 1,85–8,50 kW
Poziom ciśnienia akustycznego (H):
34–53 dB(A) 23–51 dB(A)
Zasilanie:
220–240 V / 1 faza / 50 Hz
Podkreślić:

FCU podłogowe w trójtrybie sufitowym

,

Jednostka FCU z obrotową cewką 180°

,

FCU sufitu lub podłogi

Opis produktu
Trójwarstwowe urządzenie FCU podłogowe, które dostosowuje się do każdej konfiguracji obiektu
Przegląd produktu
Elastyczność jest najcenniejszym atutem dewelopera w specyfikacji HVAC.Jednostka Midea 2nd Generation Ceiling & Floor Fan Coil zapewnia bezprecedensową elastyczność instalacji poprzez trzy różne konfiguracje z jednej platformy: H1 (powierzchnia wystawiona na działanie z bocznym powietrzem powrotnym), H2 (powierzchnia wystawiona na działanie z dolnym powietrzem powrotnym) i H3 (ukryty sufit z obrotową cewki o 180°).Niniejsza jednolita decyzja o udzieleniu zamówienia obejmuje strefy z podwyższonym poziomem, strefy obwodowe umieszczone na podłodze i ukryte instalacje, zmniejszając liczbę SKU i upraszczając logistykę części zamiennych.
Głębokość 200 mm zapewnia ograniczenie wzroku, niezależnie od tego, czy jest on zamontowany na suficie, czy na podłodze, chroniąc inwestycje w projektowanie wnętrz.Opcje cewki trój- i czterostronnej umożliwiają zarówno architekturę systemu dwu- jak i cztero-rurowego, co sprawia, że ta rodzina produktów nadaje się zarówno do nowych projektów budowy, jak i modernizacji, niezależnie od istniejącej infrastruktury hydraulicznej.
W celu optymalizacji wartości cyklu życia, możliwość wejścia/wyjścia 0-10V wariantu prądu stałego umożliwia integrację z zaawansowanymi strategiami zarządzania energią,wspieranie modulacji opartej na zapotrzebowaniu, która zmniejsza zużycie energii. Porty komunikacyjne XYE i PQE zapewniają łączność do centralnego monitorowania portfela, przekształcając reakcyjną konserwację w proaktywne zarządzanie aktywami.
Kluczowe cechy i korzyści
  • Trzy tryby instalacji z jednej platformy
  • Głębokość ograniczona 200 mm¢ Minimalne oddziaływanie wizualne w dowolnej pozycji montażu, chroniąc inwestycje w projektowanie wnętrz
  • 180° obrót cewki (H3 ukryte)Zapewnia optymalne ustawianie powietrza do podaży i zwrotu w próżniach sufitowych, maksymalnie zwiększając wydajność termiczną
  • Opcje cewki trój- i czterostromowej pełna gama produktów obsługuje zarówno systemy dwu- jak i cztero-rurowe w różnych typach projektów
  • Modulacja 0-10V (przewód stały)¢ umożliwia zarządzanie energią w oparciu o zapotrzebowanie, wspiera certyfikacje zrównoważonego rozwoju i obniża koszty eksploatacji
  • Porty łączności XYE i PQE¢ Centralne monitorowanie i integracja Modbus RTU umożliwiają proaktywne zarządzanie aktywami w całym portfelu
  • Siedmiobiegowy silnik prądu stałegoPrecyzyjna kontrola komfortu eliminuje skargi najemców i zmniejsza marnotrawstwo energii spowodowane nadmierną klimatyzacją
  • Zintegrowana przerwa sterownika¢ czysty, wbudowany wygląd przewodowych sterowników bez rozwiązań montażowych na rynku wtórnym
  • Umiejscowienie podłogi w strefach obwodowych
Wnioski
  • Rozwój produktów mieszanego użytku️ Jedna platforma obsługuje podłogi biurowe (sufit ukryty), sklepy detaliczne na parterze (podłogi stojące) i jednostki mieszkaniowe (sufit lub podłoga)
  • Obszary otaczające hoteleW przypadku pomieszczeń, w których przestrzeń sufitowa jest wykorzystywana przez inne usługi, rozmieszczenie podłogi wzdłuż szyby odpowiada obciążeniom ogrzewania
  • Środki opieki zdrowotnej Położenie podłogi umożliwia łatwe czyszczenie i utrzymanie w środowiskach klinicznych; opcja ukryta dla obszarów premium
  • Projekty mieszkaniowe luksusoweElastyczny montaż dostosowuje się do różnych układów mieszkania przy zachowaniu wyrafinowanych standardów estetycznych
  • Wdrożenie nowego urządzenia i adaptacyjne ponowne wykorzystanie
Certyfikacje i normy
  • Oznakowanie CE¢ Europejska zgodność w zakresie bezpieczeństwa i kompatybilności elektromagnetycznej
  • Wykonanie certyfikowane przez Eurovent Kwalifikacje mocy i wydajności zweryfikowane przez stronę trzecią
  • Zgodność z ERP️ Spełnia wymagania dyrektywy UE w sprawie produktów związanych z energią
  • Zgodność z RoHS¢ Zgodność z dyrektywą w sprawie ograniczenia substancji niebezpiecznych
  • GB/T 19232– Chinese national standard for fan coil unit performance testing
Specyfikacje techniczne
Parametry Seria AC Seria DC
Zakres przepływu powietrza 400-800 CFM 400-800 CFM
Pojemność chłodzenia 10,58 - 8,25 kW 10,65-8,25 kW
Pojemność ogrzewania 10,77-8,50 kW 10,85-8,50 kW
Wprowadzenie mocy 14-124 W 14-123 W
Poziom ciśnienia akustycznego (H) 34-53 dB (A) 23-51 dB (A)
Zasilanie 220-240V / 1Ph / 50Hz 220-240V / 1Ph / 50Hz
Gęstość ciała 200-211 mm 200-211 mm
Rzędy cewki 3 / 4 3 / 4
Max. Ciśnienie robocze 10,6 MPa 10,6 MPa
Rodzaj silnika Silnik wentylatora AC Bez szczotki DC
Połączenie rury G3/4" G3/4"
Opcje montażu H1 / H2 / H3 H1 / H2 / H3
System rur 2-rurowe / 4-rurowe 2-rurowe / 4-rurowe
Ciśnienie statyczne zewnętrzne 0 / 12 Pa (H3) 0 / 12 Pa (H3)
Tagi: 

Jednostka fcu,  

Włókna

Produkty
szczegółowe informacje o produktach
Trójwarstwowe FCU podłogowe, które dostosowuje się do każdej konfiguracji nieruchomości
Informacje szczegółowe
Miejsce pochodzenia
Chiny
Nazwa handlowa
OEM;MIDEA
Orzecznictwo
CB,ISO
Nazwa produktu:
Sufit i podłoga drugiej generacji
Parametr:
Seria AC Seria DC
Wydajność chłodzenia:
1,58–8,25 kW 1,65–8,25 kW
Wydajność grzewcza:
1,77–8,50 kW 1,85–8,50 kW
Poziom ciśnienia akustycznego (H):
34–53 dB(A) 23–51 dB(A)
Zasilanie:
220–240 V / 1 faza / 50 Hz
Podkreślić

FCU podłogowe w trójtrybie sufitowym

,

Jednostka FCU z obrotową cewką 180°

,

FCU sufitu lub podłogi

Opis produktu
Trójwarstwowe urządzenie FCU podłogowe, które dostosowuje się do każdej konfiguracji obiektu
Przegląd produktu
Elastyczność jest najcenniejszym atutem dewelopera w specyfikacji HVAC.Jednostka Midea 2nd Generation Ceiling & Floor Fan Coil zapewnia bezprecedensową elastyczność instalacji poprzez trzy różne konfiguracje z jednej platformy: H1 (powierzchnia wystawiona na działanie z bocznym powietrzem powrotnym), H2 (powierzchnia wystawiona na działanie z dolnym powietrzem powrotnym) i H3 (ukryty sufit z obrotową cewki o 180°).Niniejsza jednolita decyzja o udzieleniu zamówienia obejmuje strefy z podwyższonym poziomem, strefy obwodowe umieszczone na podłodze i ukryte instalacje, zmniejszając liczbę SKU i upraszczając logistykę części zamiennych.
Głębokość 200 mm zapewnia ograniczenie wzroku, niezależnie od tego, czy jest on zamontowany na suficie, czy na podłodze, chroniąc inwestycje w projektowanie wnętrz.Opcje cewki trój- i czterostronnej umożliwiają zarówno architekturę systemu dwu- jak i cztero-rurowego, co sprawia, że ta rodzina produktów nadaje się zarówno do nowych projektów budowy, jak i modernizacji, niezależnie od istniejącej infrastruktury hydraulicznej.
W celu optymalizacji wartości cyklu życia, możliwość wejścia/wyjścia 0-10V wariantu prądu stałego umożliwia integrację z zaawansowanymi strategiami zarządzania energią,wspieranie modulacji opartej na zapotrzebowaniu, która zmniejsza zużycie energii. Porty komunikacyjne XYE i PQE zapewniają łączność do centralnego monitorowania portfela, przekształcając reakcyjną konserwację w proaktywne zarządzanie aktywami.
Kluczowe cechy i korzyści
  • Trzy tryby instalacji z jednej platformy
  • Głębokość ograniczona 200 mm¢ Minimalne oddziaływanie wizualne w dowolnej pozycji montażu, chroniąc inwestycje w projektowanie wnętrz
  • 180° obrót cewki (H3 ukryte)Zapewnia optymalne ustawianie powietrza do podaży i zwrotu w próżniach sufitowych, maksymalnie zwiększając wydajność termiczną
  • Opcje cewki trój- i czterostromowej pełna gama produktów obsługuje zarówno systemy dwu- jak i cztero-rurowe w różnych typach projektów
  • Modulacja 0-10V (przewód stały)¢ umożliwia zarządzanie energią w oparciu o zapotrzebowanie, wspiera certyfikacje zrównoważonego rozwoju i obniża koszty eksploatacji
  • Porty łączności XYE i PQE¢ Centralne monitorowanie i integracja Modbus RTU umożliwiają proaktywne zarządzanie aktywami w całym portfelu
  • Siedmiobiegowy silnik prądu stałegoPrecyzyjna kontrola komfortu eliminuje skargi najemców i zmniejsza marnotrawstwo energii spowodowane nadmierną klimatyzacją
  • Zintegrowana przerwa sterownika¢ czysty, wbudowany wygląd przewodowych sterowników bez rozwiązań montażowych na rynku wtórnym
  • Umiejscowienie podłogi w strefach obwodowych
Wnioski
  • Rozwój produktów mieszanego użytku️ Jedna platforma obsługuje podłogi biurowe (sufit ukryty), sklepy detaliczne na parterze (podłogi stojące) i jednostki mieszkaniowe (sufit lub podłoga)
  • Obszary otaczające hoteleW przypadku pomieszczeń, w których przestrzeń sufitowa jest wykorzystywana przez inne usługi, rozmieszczenie podłogi wzdłuż szyby odpowiada obciążeniom ogrzewania
  • Środki opieki zdrowotnej Położenie podłogi umożliwia łatwe czyszczenie i utrzymanie w środowiskach klinicznych; opcja ukryta dla obszarów premium
  • Projekty mieszkaniowe luksusoweElastyczny montaż dostosowuje się do różnych układów mieszkania przy zachowaniu wyrafinowanych standardów estetycznych
  • Wdrożenie nowego urządzenia i adaptacyjne ponowne wykorzystanie
Certyfikacje i normy
  • Oznakowanie CE¢ Europejska zgodność w zakresie bezpieczeństwa i kompatybilności elektromagnetycznej
  • Wykonanie certyfikowane przez Eurovent Kwalifikacje mocy i wydajności zweryfikowane przez stronę trzecią
  • Zgodność z ERP️ Spełnia wymagania dyrektywy UE w sprawie produktów związanych z energią
  • Zgodność z RoHS¢ Zgodność z dyrektywą w sprawie ograniczenia substancji niebezpiecznych
  • GB/T 19232– Chinese national standard for fan coil unit performance testing
Specyfikacje techniczne
Parametry Seria AC Seria DC
Zakres przepływu powietrza 400-800 CFM 400-800 CFM
Pojemność chłodzenia 10,58 - 8,25 kW 10,65-8,25 kW
Pojemność ogrzewania 10,77-8,50 kW 10,85-8,50 kW
Wprowadzenie mocy 14-124 W 14-123 W
Poziom ciśnienia akustycznego (H) 34-53 dB (A) 23-51 dB (A)
Zasilanie 220-240V / 1Ph / 50Hz 220-240V / 1Ph / 50Hz
Gęstość ciała 200-211 mm 200-211 mm
Rzędy cewki 3 / 4 3 / 4
Max. Ciśnienie robocze 10,6 MPa 10,6 MPa
Rodzaj silnika Silnik wentylatora AC Bez szczotki DC
Połączenie rury G3/4" G3/4"
Opcje montażu H1 / H2 / H3 H1 / H2 / H3
System rur 2-rurowe / 4-rurowe 2-rurowe / 4-rurowe
Ciśnienie statyczne zewnętrzne 0 / 12 Pa (H3) 0 / 12 Pa (H3)
Mapa strony |  Polityka prywatności | Chiny Dobra jakość Inwerter prądu stałego VRF Sprzedawca. 2024-2026 Henan Hongtai HVAC Equipment Co., Ltd. . Wszelkie prawa zastrzeżone.